1. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
              Kargodan veya paketlemeden kaynaklanan bütün sorunlardan firmamız sorumludur. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile güvenilir havalı paketlerde ve kutularda ürünlerimizi hizmetinize sunmaktayız.  

               Sitemiz üzerinden veya kapıda ödeme sistemiyle yapmış olduğunuz siparişlerinizde Yurtiçi Kargo firmasıyla anlaşmamız vardır. Yanlış veya eksik beyanda adres ve iletişim bilgisi girmeniz halinde oluşacak gecikme ve sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

2.Sevkiyat 
              Siparişleriniz en geç 3 gün içerisinde bize sunmuş olduğunuz bilgiler doğrultusunda güvenli kutusunda kargoya verilmektedir.

3.Gizlilik ve Güvenlik
       Siparişiniz esnasında sunmuş olduğunuz bilgiler üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Kredi kartı ile alınan siparişleriniz PAYTR 3D güvenlikli ödeme aracı ile güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir.

4.Teslimat ve Ücretlendirme
      Kapıda ödeme şekliyle yapılan siparişlerde kapınıza kargo yetkilisine ödeme yaparsınız. Kredi kartıyla yapılan ödemelerde başka hiçbir ücret ödemeden kapınızda ürününüzü teslim alırsınız. Ürünlerimizin fiyatları sitemizde KDV dahil görülmektedir ve ek hiçbir ücret talep edilmez.

× WhatsApp Bilgi Hattı